GROGY

AKTUALITY

27.12.2017 | Valmez festival

Záhráli jsme si na skvěle zorganizovaném a předeším skvěle vymyšleném fesťáku VALMEZ 2017.

Festival Valmez 2017 opět nabídl mnoho hudebních skupin a umělců z našeho regionu. Už před festivalem nás velmi potěšil svým komentářem hlavní pořadatel a rodič tohoto fesťáku Standa Španihel.

Tady je: Valmezská scéna je svým způsobem rozpolcená. Na dva nesmiřitelné tábory. Na tzv. „umělce“, tvořící vlastní muziku a stylizující se do jakési intelektuální roviny a „zábavovkáře“, hrající na zábavách více méně pro výdělek. Že lze tyto dva pohledy spojit, svým způsobem popřít ono jakési opovrhování se navzájem, dokazují muzikanti z kapely Grogy. Většina z nich vystupuje v oněch zábavových kapelách a vedle toho tvoří svou vlastní rockovou muziku, založenou na perfektní vyhranosti a znalosti žánru. Chcete slyšet kvalitní hardrock? Buďte grogy s GROGY a přestanete škatulkovat muzikanty. Tak, jako ostatně ve všech oborech činnosti, existují muzikanti dobří a špatní, bez ohledu na to, jakou hudbu hrají. A za tím si stojím.

Taky je potřeba vyzvednout skvělý zvuk, který udělat ve sklepení M - klubu není jednoduché. Díky a klobouk dolů. Z toho vystoupení není mnoho fotek, ale video si dejte. Za foto díky Ladislav Šikl a za video díky Standovi. https://www.youtube.com/watch?v=x4HSlKe3cmk&feature=youtu.be 

Taky tady máme jednu nahrávku na telefon https://www.facebook.com/robertstrzinek/videos/10203750172432782/

 
 

facebook